Архивы Рубрики: Новини Федерації

666

Чергові наміри удосконалити законодавство про надрокористування

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у першому засіданні нещодавно утвореного при Федерації роботодавців України Комітету з питань надрокористування, що відбулося  27 липня 2017 року.

У засіданні також брали участь представники галузевих об’єднань роботодавців, профільних бізнес-асоціацій, добувних підприємств. На заході були присутні заступник Міністра екології та природних ресурсів Віктор Вакараш, Перший заступник Голови Держгеонадр Микола Фощій. Обговорювали актуальне для галузі питання – удосконалення законодавства про надра.

моп

Стартував проект МОП, спрямований на поліпшення стану безпеки та гігієни праці в гірничодобувній промисловості

9 червня 2016 року відбулося офіційне відкриття Проекту Міжнародної організації праці «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці в гірничодобувній промисловості».

На заході були присутні перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, Голова Держпраці Роман Чернега, керівництво Федерації роботодавців гірників України, профспілок вугільної промисловості та експерти Міжнародної організації праці.

IMG_2190_001_433x433

І знову про діяльність Держгеонадр

На черговому засіданні Громадської ради при Державній регуляторній службі розглянуто питання щодо дозвільної діяльності Державної служби геології та надр України, запропоноване для обговорення Федерацією роботодавців гірників України.

Виконавчий директор Федерації, Перевозник Ірина у своєму виступі проінформувала членів громадської ради, що Держгеонадра на своєму офіційному веб-сайті систематично оприлюднює власні накази, в яких з посиланням на пропозиції Комісії з питань надрокористування зупиняється дія спеціальних дозволів на користування надрами. Тільки у поточному році Держгеонадрами видано 7 наказів, відповідно до яких зупинена діяльність понад 120 надрокористувачів, які здійснюють роботи з експлуатації та геологічного вивчення родовищ корисних копалин.

7b60620e3b73d34866e9f9d0224b5739_M

Відбулося перезавантаження Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні

24 лютого 2017 року. Сьогодні відбулося перезавантаження Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (СПО роботодавців).

Більшістю репрезентативних всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців на національному рівні підписано Угоду про утворення СПО роботодавців. Зазначений документ підписало вище керівництво  Федерації роботодавців України та Об’єднання організацій роботодавців України. Підтримали Угоду 12 з 16 репрезентативних всеукраїнських галузевих об’єднань організацій роботодавців: