Monthly Archives: Декабрь 2012

Затверджено програми розвитку гірничодобувних підприємств на 2013 рік

Під час розгляду й погодження планів розвитку гірничих робіт підпорядковані Криворізькому теруправлінню гірничодобудівні підприємства Дніпропетровської, Полтавської та Запорізької областей представили свої досягнення  у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Lopu

Приобретения и потери

В январе-ноябре мировая выплавка стали выросла по сравнению с аналогичным периодом 2011 года на 0,9% — до 1,397 млрд. тонн, сообщила World Steel Association (WSA).

В ноябре 2012 года мировое производство стали составило 121,7 млн. тонн. Это один из самых низких показателей в уходящем году, но на 5,1% превышает уровень ноября 2011 года.

Застосування чинних положень Податкового кодексу України збільшує податкове навантаження на гірничодобувні підприємства у десятки разів

13 грудня в приміщенні Федерації роботодавців гірників України відбулася робоча нарада з питань визначення шляхів зменшення податкового навантаження на гірничодобувні підприємства, що значно збільшилося після внесення змін до Податкового Кодексу України Законом України № 4834-VI від 24.05.2012.

До Федерації останнім часом звернулося декілька гірничодобувних підприємств, які стурбовані тим, що зі вступом в дію зазначених змін вони мають сплачувати за користування надрами суми у 3, 10, 15 разів більше ніж раніше.

Зміни, що відбулися в податковому законодавстві України, ставлять під загрозу подальше існування  підприємств.

Крім того, внаслідок відсутності в новій редакції Податкового кодексу України чітких формулювань та методик щодо розрахунку плати за користування надрами у підприємств виникають значні складнощі у визначенні суми податкових зобов’язань. Консультації, що надаються Податковою службою на запити підприємств стосовно аспекту виконання розрахунків плати за користування надрами, тільки ускладнюють ситуацію.