Monthly Archives: Апрель 2014

prombezprka

Відбулось нагородження учасників 1-го Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ-2014»

Федерація роботодавців гірників України на правах партнера фестивалю подяками відзначила  ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ», ТОВ «Єристовський гірничо-збагачувальний комбінат».

Подяки були вручені за вагомий внесок у профілактику виробничого травматизму засобами кіно та анімації, а також  з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

world-congress-mining-logo

Федерація роботодавців гірників України готується до 95-ої зустрічі Міжнародного організаційного Комітету Всесвітнього Гірничого Конгресу

11 червня 2014 року в м. Астана (Казахстан) відбудеться чергова 95-я зустріч Міжнародного організаційного Комітету Всесвітнього Гірничого Конгресу (MOK ВГК), основним завданням якого є організація чергового Конгресу (проводяться раз на три роки), визначення тематики, розгляд і затвердження доповідей, вирішення інших організаційних питань, пов’язаних з його проведенням.

922918

Федерація роботодавців гірників України спільно з Федерацією роботодавців України розпочала роботу над проектом змін до Кодексу цивільного захисту України

14 квітня 2014 року в приміщенні Федерації роботодавців України відбулось перше засідання робочої групи по напрацюванню пропозицій до законопроекту «Про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України». Основною метою цієї роботи є зменшення навантаження на суб’єктів господарювання в частині обов’язкових вимог щодо забезпечення цивільного захисту, а також зменшення заходів державного нагляду .

ruda

В первом квартале Украина увеличила экспорт и сократила импорт ЖРС

Металлургические предприятия Украины в январе-марте 2014 года сократили импорт железорудного сырья (ЖРС), по оперативным данным, на 6% по сравнению с аналогичным периодом 2013 года — до 720 тыс. тонн, пишет Дело.

Согласно материалам объединения “Металлургпром” (Днепропетровск) к балансовому совещанию представителей предприятий горно-металлургического комплекса в Днепропетровске в среду, в марте было импортировано 260 тыс. тонн ЖРС.

В этот же период горно-обогатительные комбинаты (ГОКи) нарастили экспорт ЖРС на 1% — до 9,6 млн тонн, в том числе в марте экспортировано 3,2 млн тонн.