Monthly Archives: Июнь 2014

res01

Украина имеет геологический козырь, но не использует его

В недрах нашей страны сосредоточено около сотни видов полезных ископаемых, рыночная стоимость которых, по подсчетам ученых, оценивается в $ 7,5 трлн. В общей сложности минерально-ресурсная база Украины составляет 20 тыс. месторождений и рудопроявлений, из которых 7,8 тыс. разведанных и только 3,3 тыс. разрабатывается. Традиционно украинские предприятия добывают железные, марганцевые, урановые, ильменитовые руды, уголь, природный газ, нефть (а также конденсат), циркон, каолин (и глины), соли, графит, нерудное сырье для металлургии, облицовочные и строительные камни, минеральные воды, благородные и цветные металлы.

zakon

Федерація роботодавців гірників України спільно з Федерацією роботодавців України закінчила роботу над проектом змін до Кодексу цивільного захисту України

25 червня 2014 року в приміщенні Федерації роботодавців України відбулось чергове засідання робочої групи по напрацюванню пропозицій до законопроекту «Про внесення змін до Кодексу цивільного захисту України». Основною метою цієї роботи є приведення чинного Кодексу до норм законодавства, вилучення вимог, що безпідставно створюють значне навантаження на суб’єктів господарювання щодо забезпечення цивільного захисту, а також зменшення заходів державного нагляду в цій сфері .

dkp

Відбулась чергова нарада в Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, присвячена проблемним питанням проведення моніторингу та наукового супроводження надрокористування

На вимогу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Держгеонадра надала аналіз впливу та відстеження результативності регуляторного акта, а саме Постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2014 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами».

fru_rada

Українські роботодавці звертаються до Президента України з вимогою щодо покращення умов для ведення бізнесу в Україні

24 червня відбулося чергове засідання Ради Федерації роботодавців України.  Головним питанням, що розглядалося на засідання було підготовка звернення (вимоги)  роботодавців до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо покращення умов для ведення бізнесу в Україні.