Monthly Archives: Октябрь 2014

metinvest-logo

Крупнейшая украинская компания удерживает позиции

Большинство производственных мощностей компании «Метинвест» расположено на территории, оказавшейся в эпицентре АТО.

Это обстоятельство не могло не повлиять на работу основных предприятий холдинга.

Несмотря на сложившуюся ситуацию, все предприятия холдинга сегодня работают. Даже Енакиевский меткомбинат и Харцызский трубный завод, которые находятся на территории, подконтрольной так называемой ДНР. Стабильная ситуация на железорудных комбинатах в Кривом Роге и на заводе в Запорожье. Рабочей можно назвать и ситуацию в Мариуполе.

logo

14 жовтня 2014 року відбулась нарада керівників виконавчих органів членських організацій Федерації роботодавців України

На нараді обговорювались проблемні питання ведення бізнесу в Україні щодо скорочення лімітів та припинення постачання природного газу підприємствам, проблем, що виникають у зв’язку запровадженням графіків обмеження споживання електроенергії і обмеження потужності, відсутності реальних заходів державної підтримки щодо впровадження енергоефективних заходів у промисловості, введення обмежень на здійснення валютних операцій суб’єктами господарювання та інші.

14712438_w200_h200_geologii

Держгеонадра «розіграли спектакль» не на користь надрокористувачів

3 жовтня відбулось громадське обговорення проектів нормативно-правових актів, опрацьованих Державною служба геології та надр України.

Обговорювались проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» та «Про проведення експерименту із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів».

IMG_8067

Керівники Федерації роботодавців гірників України оприлюднили свої пропозиції щодо змін до законодавства з питань охорони праці та цивільного захисту

23-26 вересня в м. Яремче відбулась галузева наради з питань охорони праці, промислової та екологічної  безпеки на підприємствах НАК “Нафтогаз України”  організованої спільно з Федерацією роботодавців гірників України та Редакцією Журналу «Промислова безпека».

На нараді були присутні керівники, посадові особи та фахівці відповідних служб дочірніх підприємств і компаній та господарських товариствах НАК “Нафтогаз України”: ПАТ “Укртрансгаз”, ПАТ “Укргазвидобування”, ПАТ “Укртранснафта”, ПАТ “Укрнафта”, ДП “Укравтогаз”, ПАТ “Укрспецтрансгаз”, ДК “Газ України”, газорозподільних підприємств.