Monthly Archives: Январь 2015

IMG_20150129_115424

Представники Федерації роботодавців гірників України взяли участь у засіданні робочої групи з дерегуляції господарської діяльності у сфері охорони праці та промислової безпеки

29 січня у Державній регуляторній службі України відбулась перша зустріч з метою формування робочої групи у сфері охорони праці та промислової безпеки.

Крім фахівців Федерації участь у роботі взяли представники Федерації роботодавців металургів України, Асоціації «Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України», Держгірпромнагляду, Державної інспекції з питань праці, експертно-технічних центрів та інших громадських організацій.

175610ab

Нефтяной фактор

Обвал цен на нефть изменил расстановку сил на рынке железной руды. Резкое снижение цен на судовое топливо привело к радикальному сокращению расходов на транспортировку сырья в Китай, поэтому австралийские Rio Tinto и BHP Billiton утратили свое основное преимущество перед Vale. Теперь именно бразильская компания оказалась самым низкозатратным производителем мира. С другой стороны, остались в выигрыше и небольшие австралийские поставщики: у них появилась возможность еще немного продержаться на плаву в ожидании чуда – резкого повышения китайского спроса.

gol_budget

Невже буде поставлена крапка у питанні скасування необхідності проведення моніторингу та наукового супроводження виконання особливих умов користування надрами

Міністерством економічного розвитку та торгівлі з урахуванням чисельних звернень надрокористувачів та норм коаліційної угоди розроблено проект постанови «Деякі питання децентралізації господарської діяльності», яким передбачено скасування необхідності виконання таких робіт, шляхом виключення абзацу 3 п.26 з Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами.

14712438_w200_h200_geologii

Представник Федерації роботодавців гірників України увійшов до складу Громадської ради при Державній службі геології та надр України

23 січня 2015 року в Державній службі геології та надр України відбулись установчі збори для формування нового складу Громадської ради. До складу Громадської Ради включено Виконавчого директора Федерації роботодавців гірників України Перевозник Ірину Олексіївну. Всього до Громадської Ради увійшли представники від 24 інститутів громадянського суспільства.