Monthly Archives: Февраль 2015

1421389514_231456

Листа надіслано. Є реакція

17 лютого фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, щодо законопроекту № 2006-1 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ставок рентної плати за користування надрами  для видобування корисних копалин).

Передумовою для проведення засідання став спільний лист Федерації роботодавців металургів України та Федерація роботодавців гірників України,  в якому наголошувалося на неможливості подальшого збільшення податкового навантаження на підприємства гірничо-металургійного комплексу, як це передбачається законопроектом.

monitor

ФРУ виборола скасування платного моніторингу та наукового супроводження у сфері надрокористування

Федерація роботодавців України через три роки запеклих дискусій із органами влади виборола скасування платного моніторингу та наукового супроводження у сфері надрокористування. Цей шлях ФРУ пройшла разом із своїми членами – Федерацією роботодавців гірників України, Асоціацією  виробників будівельних матеріалів та відомими в Україні підприємствами-надрокористувачами.

dorogie_nadra1

ДОРОГОЦІННІ НАДРА

Роботодавці ГМК попереджають про втрату десятків тисяч робочих місць, якщо влада не припинить підвищувати податки за користування надрами при видобуванні залізної руди.

З цим Федерація роботодавців металургів України та Федерація роботодавців гірників України звернулися до Президента, Прем’єр-міністра України, а також да Міністра економрозвитку, Міністра фінансів та Голови ДФС України.

zheleznaya-ruda

Підвищення рентної плати призведе до повного руйнування підприємств гірничо-металургійного комплексу!

На цьому у своєму спільному листі до Верховної Ради наголосили Федерація роботодавців металургів України та Федерація роботодавців гірників України, які останнім часом зосередили свої зусилля на недопущенні  чергового збільшення рентної плати за користування надрами.

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект № 2006-1 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ставок рентної плати за користування надрами  для видобування корисних копалин).