Monthly Archives: Март 2015

ilo_logo

Фахівці Федерації роботодавців України взяли участь у тристоронньому семінарі, присвяченому обговоренню технічної допомоги МОП

26 березня 2015 року Фахівці Федерації роботодавців України взяли участь у тристоронньому семінарі, присвяченому обговоренню технічної допомоги МОП в підтримці системи соціального забезпечення України під час відновлення після кризи.

gd

Найбільші вантажовідправники закликають вище керівництво країни врятувати їх від тарифів Укрзалізниці

 Хіміки, будівельники, гірники та металурги звернулися до Президента України та уряду з відкритим листом, в якому просять не допустити чергового підвищення залізничних тарифів на вантажоперевезення.

Текст звернення був затверджений під час круглого столу «Тарифна політика Укрзалізниці». Участь у  зазначеному заході взяли керівники Федерації залізничників України, Федерації металургів України, Федерації роботодавців гірників України, Союзу хіміків України, асоціацій Укрвідтранс, Укрцемент, Укрстальконструкція, виробників феросплавів, ММК ім.Ілліча, сільгосппідприємства «Нібулон», а також експерти.

У своєиу зверненні найбільші вантажовідправники країни звернули увагу на поширений 5 березня Міністерством інфраструктури проект наказу, який передбачає чергове, вже третє за останні дев’ять місяців, підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення — на 25%. Автори підкреслили, що з липня 2014 тарифи вже були підвищені на 12,5%, а з лютого поточного року — ще на 30%.

Текст звернення

buisness

Відбувся круглий стіл “Тарифна політика Укрзалізниці: пошук компромісів в умовах кризи”, організований журналом «Бізнес»

24 березня 2015 року представники Федерації роботодавців гірників України взяли участь у круглому столі “Тарифна політика Укрзалізниці: пошук компромісів в умовах кризи”, організованому журналом «Бізнес». Захід зібрав керівників провідних підприємств багатьох галузей вітчизняної економіки, профільних асоціацій, найбільших вантажовласників, експертів у галузі транспорту.

minekolog

Відбулась друга зустріч робочої групи з вирішення питань реформування надрокористування, створена при Міністерстві екології та природних ресурсів України

Робоча група розглянула проект змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами (Постанова Кабінету Міністрів України №615).