Monthly Archives: Апрель 2015

скачанные файлы

Федерація роботодавців гірників України та НАК «Нафтогаз України» спільно готуватимуть пропозиції щодо спрощення законодавства у сфері навколишнього природного середовища

Керівники Федерації роботодавців гірників України взяли участь у галузевій нараді “Екологічна діяльність підприємств нафтогазової галузі: стан та перспективи”, організованої НАК «Нафтогаз України».

Червоною стрічкою у виступах учасників наради – фахівців підрозділів з екології нафтогазових підприємств проходила спільна думка: законодавство з питань екологічної безпеки потребує негайного перегляду з метою вилучення корупційних складових, необґрунтованого регуляторного навантаження та неоднозначності трактування норм.

kr-rig

17 квітня 2015 року в м. Кривий Ріг відбулася нарада керівників гірничодобувних підприємств, організована Федерацією роботодавців гірників України спільно із Криворізькою міською радою

На заході були присутні керівники ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Центральний ГЗК», ПАТ « Південний ГЗК», ДП «Східний ГЗК», ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка», Асоціації «Укрудпром» та інші.

З привітальним словом до учасників наради звернулися Криворізький міський Голова Юрій Вілкул та Голова Ради Федерації роботодавців гірників України Сергій Сторчак.

23_-talk

Відбувся круглий стіл на тему : ПЛАТА ЗА НАДРА: УКРАЇНА В КОНТЕКСТІ СВІТОВОЇ ПРАКТИКИ

15 квітня відбувся круглий стіл на тему : ПЛАТА ЗА НАДРА:  УКРАЇНА В КОНТЕКСТІ  СВІТОВОЇ ПРАКТИКИ

На заході представлена інформація щодо тенденцій підвищення ставок плати за користування надрами та аналіз принципів встановлення розміру ренти  з видобування залізорудної сировини в  Україні.

images

Роботодавці гірничо-металургійного комплексу підготували принципові докази щодо неприйнятності нового розміру рентної плати для видобутку залізної руди

15 квітня 2015 року заплановано проведення круглого столу на тему «Плата за надра: Україна в контексті світової політики», що є логічним продовженням спільної роботи Федерації роботодавців гірників України та Федерації металургів України, яка проводиться останнім часом у напрямку відстоювання економічно обґрунтованого розміру  плати за надра.