Monthly Archives: Май 2015

1432760010

Собі у збиток: для вітчизняних гірничодобувних підприємств настали нелегкі часи

Українські компанії вже витрачають на експорт руди більше, ніж заробляють на ньому

Світові ціни на залізну руду у квітні цього року досягли десятирічного мінімуму – $47 за тонну концентрату із 62-відсотковим вмістом заліза. У результаті такі гірничодобувні компанії, як Atlas Iron Ltd., African Minerals Ltd., London Mining Plc., були змушені повністю чи частково призупинити видобуток.

gd

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь в обговоренні ситуації, що склалася на ринку залізничних перевезень

21 травня у Державній регуляторній службі України відбулася нарада з обговорення ситуації, що склалася на ринку залізничних перевезень та проекту  наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». Серед учасників робочої зустрічі: представники ДРС,  Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Антимонопольного комітету, Укрзалізниці, Федерації роботодавців гірників України, Федерації металургів України, інших громадських об’єднань та суб’єктів господарювання.

IMG_3727

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у семінарі «Організація діяльності Державної служби України з питань праці», організованому МОТ

19-21 травня у Києві пройшов семінар «Організація діяльності Державної служби України з питань праці» із залученням міжнародних фахівців, організований Міжнародною організацією праці спільно із Державною службою України з питань праці.

У заході взяли участь: експерти Міжнародної організації праці (МОП), фахівці Державної інспекції праці Республіки Польщі, делегація ЄС в Україні, Європейське агентство з безпеки та гігієни праці (EU-OSHA), керівництво та фахівці Держпраці, Мінсоцполітики, Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, профспілки, роботодавці, організації роботодавців, науково-дослідні установи.

185014ab

Деньги на ветер

Агрессивная стратегия в сфере слияний и поглощений, которой придерживалось большинство крупных горно-металлургических компаний в докризисные годы, обернулась многомиллиардными убытками. Это следует прежде всего из их финансовой отчетности.