Monthly Archives: Июль 2015

gd

У Верховній Раді відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Модернізація транспортної інфраструктури: новий діалог між бізнесом та «Укрзалізницею»

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у засіданні «круглого столу» щодо модернізації транспортної інфраструктури України, організованому за сприянням Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики.  На заході були присутні керівники профільних установ, представники Національної ради реформ, керівники «Укрзалізниці», транспортних та логістичних підприємств, керівники підприємств агропромислового та металургійного комплексів, гірничодобувної, хімічної та будівельної галузей — найбільших перевізників вантажів залізницею.

images_dm

Вітання з нагоди Дня працівника гірничодобувної та металургійної промисловості України

Шановні колеги!

Прийміть вітання з нагоди Дня працівника гірничодобувної та металургійної промисловості, а також слова глибокої  поваги до вашого високого професіоналізму та відданості справі.

Бажаємо Вам здоров’я та благополуччя, впевненості у власних силах, міцного трудового духу в колективах, а Україні — миру і стабільності!

ugok

Південному гірничо-збагачувального комбінату – 60 років

Південний гірничо-збагачувального комбінат є найбільшим підприємством України з виробництва сировини для металургійної промисловості. Комбінат був побудований в роки, коли країна відновлювала і нарощувала свою економічну міць після самої руйнівної на планеті війни. Тоді його продукція потрібна була як повітря. Чи не менше потрібна вона і в наш нелегкий час.

З нагоди 60 річчя комбінату відбулись святкові заходи, в яких взяла участь виконавчий директор Федерації – Перевозник І. О. Рішенням Ради Федерації на честь Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України та з нагоди святкування 60-річчя комбінату за вагомий особистий внесок у підвищення ефективності виробництва вітчизняної гірничодобувної галузі, значні професійні здобутки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджено почесними відзнаками Федерації кращих працівників комбінату:

amu

Перші кроки щодо напрацювання Програми модернізації України

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у круглому столі  на тему «Можливості та виклики Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», що відбувся 7-8 липня за участю директор Агентства модернізації України, Віце-канцлера Австрії 2011-2014 рр. Міхаеля Шпінделеггера, Віце-президента Європейської комісії 2004-2010 рр. Гюнтера Ферхойгена  та інших міжнародних і вітчизняних експертів.