Monthly Archives: Сентябрь 2015

187487ab

Незаконними діями зупинено роботу гірничодобувних підприємств

На адресу Федерації роботодавців гірників України надійшов лист від колективів та керівництва гірничодобувних підприємств. У листі йдеться про незаконні дії керівництва територіального управління Держгірпромнагляду в Миколаївський області, що призвели до зупинки низки  гірничодобувних підприємств, продукція яких необхідна для функціонування багатьох підприємств півдня України.

sobranie

Треба об’єднувати зусилля

23 вересня у Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики відбулося засідання “круглого столу” на тему “ Нова податкова реформа — шанс економічного розвитку ГМК України”.

У заході, організованому Комітетом спільно з виданням «Бізнес», взяли участь народні депутати, представники міністерства фінансів та економічного розвитку і торгівлі.  З боку бізнес-спільноти були присутні представники таких компаній, як «Метінвест-Холдинг», «Запоріжсталь», «АрселорМіттал Кривий Ріг», Південний гірничо-збагачувальний комбінат, «Феррекспо», «ДТЕК», «Black Iron» та керівники громадських об’єднань — «Федерація роботодавців гірників України», «Федерація металургів України», «Металургпром».

p_24

Снижение себестоимости добычи руды — наша главная задача”, — отмечает Константин Федин, генеральный директор ПАО “Южный ГОК”

— Как повышение ренты за использование недр повлияло на себестоимость добычи руды и на прибыльность экспорта?

— Себестоимость добычи руды в этом году увеличилась примерно на $2 за 1 т. В результате наша себестоимость колеблется в диапазоне $22-24 за 1 т, а логистическая составляющая от ворот “ЮГОКа” до портов Китая — $29,5-30 за 1 т. В то же время спотовые котировки на железорудное сырье (далее — ЖРС. — Ред.) в КНР достигают $56-57 за 1 т. Сейчас прибыль Южного ГОКа от сбыта ЖРС в Китай минимальна.

191597914

Роботодавці наполягають на своїй участі у формуванні нових принципів діяльності новоствореної структури Держпраці

10 вересня 2015 року відбулася робоча зустріч роботодавців з керівництвом Державної служби України з питань праці, організована за ініціативою Федерації роботодавців України.

Від Держпраці на зустрічі були присутні Голова державної служби України з питань праці Чернега Р.Т., начальник відділу з питань оплати праці Дегнера І.А., начальник управління інспекційної діяльності Ємельянова Н.А.

Сторону роботодавців представляли фахівці Федерації роботодавців України, Федерації роботодавців гірників України, Федерації роботодавців охорони здоров’я, об’єднання роботодавців «Укрлегпром», представники підприємств.