Monthly Archives: Октябрь 2015

zakon

ДРС та Рада бізнес-омбудсмена єдині у позиції щодо дії мораторію на проведення перевірок бізнесу

Державна регуляторна служба та Рада бізнес-омбудсмена звернулись до Кабінету Міністрів України з проханням сприяти у формуванні єдиного підходу всіх органів, наділених правом здійснювати державний нагляд (контроль) щодо дії мораторію на перевірки суб’єктів підприємництва. Крім того, у вирішенні цього питання вони просять врахувати позицію ДРС та судову практику, у якій суди, приймаючи рішення, фактично, спираються на ті ж правові засади, що і Державна регуляторна служба України.У зверненнях, отриманих ДРС із зазначеного питання, суб’єкти господарювання зазначають, що частина органів державного нагляду (контролю) наполягають, що мають законні підстави для проведення перевірок.Вивчаючи позиції різних органів, наділених правом здійснення держаного нагляду (контролю) у тому числі, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, неоднозначної позиції Міністерства юстиції України та наявності судової практики, ДРС наполягає, що мораторій на перевірки для суб’єктів підприємництва з обсягом доходу до 20 млн. грн. за попередній календарний рік продовжує діяти.

world-congress-mining-logo

Про проведення чергового Всесвітнього гірничого конгресу

В жовтні 2016 року відбудеться черговий 24-й Всесвітній гірничий конгрес (Ріо-де-Жанейро, Бразилія) (інформація на сайті www.wmc2016.org.br). Федерацію, як члена Конгресу, запрошено до участі у заході.

juzgado_de_paz

На Федерацію роботодавців гірників України подано позивну заяву до суду

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Миколаївській області звернулося до господарського суду з позовною заявою до Федерації роботодавців гірників України та керівництва гірничодобувних підприємств, що підписали звернення до Федерації стосовно причини зупинки роботи їх виробництв.

Позивач вимагає зобов’язати Федерацію «спростувати поширену ним статтю 30.09.2015 р. на офіційному сайті організації у спосіб найбільш близький до способу її поширення, шляхом публікації вибачення перед позивачем про те, що ним поширена стаття, що не відповідає дійсності, порушує честь, гідність та ділову репутацію позивача».

kolegia

Представник Федерації роботодавців гірників України взяв участь у першому засіданні Громадської ради при ДРС

20 жовтня 2015 р. відбулося перше засідання Громадської ради при Державній регуляторній службі.

У ході засідання обрано Голову ради ДОРОТИЧА  Сергія Івановича  — Голову Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва» та його першого заступника БИКОВЕЦЯ В’ячеслава  Михайловича  —   Генерального директора Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.