Monthly Archives: Декабрь 2015

шарики

З НОВИМ РОКОМ!

Федерація роботодавців гірників України поздоровляє усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай наступний рік  прийде у нашу рідну чарівну країну з МИРОМ, ЗДОРОВ’ЯМ, ЛЮБОВ’Ю, ЗЛАГОДОЮ та ДОСТАТКОМ! Веселих та добрих свят!

взрыв

Тимчасові повноваження Національної поліції у сфері поводження з вибуховими матеріалами

23 грудня 2015 року набрав чинності Закон України  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію».

Прикінцевими та перехідними положеннями Закону (п.8) встановлено, що до врегулювання на законодавчому рівні повноважень органів Міністерства внутрішніх справ України на органи Національної поліції покладено повноваження видавати та анулювати відповідно до законодавства дозволи на придбання, зберігання, носіння, перевезення і використання зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, вибухових речовин і матеріалів, інших предметів, матеріалів та речовин, щодо зберігання і використання яких установлено спеціальні правила, порядок та на які поширюється дія дозвільної системи органів внутрішніх справ.

З набранням чинності Законом усунено прогалину у законодавстві у сфері поводження з вибуховими речовинами, що виникла в процесі реорганізації структур Міністерства внутрішніх справ.

zrd

ГОКи требуют мораторий на повышение железнодорожных тарифов

Правительство обязано ввести мораторий на повышение ж\д тарифов на грузовые перевозки.

Об этом в своем обращении к премьер-министру Арсению Яценюку, Мининфраструктуры, Минэкономики, а также Государственной регуляторной службы заявили руководители крупнейших предприятий горно-обогатительной отрасли — Полтавского, Южного, Ингулецкого, Северного, Центрального ГОКа, Криворожского и Запорожского железорудных комбинатов, а также ОАО «ЕВРАЗ Суха Балка», пишет «УНИАН«.

Громрада 1 088

Створено Громадську раду при Державній службі України з питань праці

17 грудня 2015 року відбулися установчі збори з формування Громадської ради при Державній службі України з питань праці.

На зборах були присутні 26 делегованих кандидатів інститутів громадянського суспільства, що подали документи для участі. Всі присутні кандитати, згідно узгодженого рішення, увійшли до складу утвореної структури.

Більшість членів Громадської ради – представники профспілкових об’єднань. Організації роботодавців представлені  3 учасниками. Серед них, виконавчий директор Федерації роботодавців гірників України Перевозник І.О. Федерацію роботодавців України в Раді представляє Кузовий Ю. В. – директор департаменту соціальної політики.