Monthly Archives: Январь 2016

th4U160IPK

Галузеві об’єднання найкрупніших вітчизняних промислових підприємств звернулися до Уряду.

Галузеві об’єднання найкрупніших вантажовласників направили відкрите звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Міністра фінансів України, Голови Державної регуляторної служби та Міністра інфраструктури України з проханням не допустити введення в дію проекту наказу Мінінфраструктури  щодо чергового підвищення тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом та ввести мораторій на будь-яке їх підвищення до кінця 2016 року.

22 січня 2016 року Міністерство інфраструктури України опублікувало проект наказу, який передбачає з березня поточного року чергове підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення на 15%.

АРВ

Фахівці Федерації роботодавців гірників України вивчили нові підходи до механізму оцінки регуляторного впливу нормативних актів

27 січня у  ДРС проведено семінар для  членів Громадської ради при Державній регуляторній службі України на тему: Регуляторна політика, методика аналізу регуляторного впливу.

Навчання проводив консультант Світового банку для урядів та міжнародних організацій з питань регуляторної політики, державного управління і боротьби з корупцією Андрій Паляниця.

В ході семінару висвітлювалися питання щодо історичного та міжнародного досвіду проведення регуляторної реформи, законодавчого та інституційного забезпечення проведення аналізу регуляторного впливу проектів нормативно-правових актів, критеріїв вибору ефективного регулювання, дизайну альтернативних регулювань та їх аналізу.

пожарка

ФРУ розпочала кампанію по захисту підприємств від невиправданих мільйонних грошових витрат через безглузді новації у правилах пожежної безпеки

 Мова йде про затверджені у грудні 2014 року наказом №1417 Міністерства внутрішніх справ окремі положення, які зобов’язують підприємства і установи встановити на своїх електрощитових та електрощитках автономні прилади пожежогасіння. Підприємства у своїх зверненнях на адресу Федерації роботодавців України скаржаться, що вимоги забезпечення електрощитів новим устаткуванням вже містяться в приписах, які складені за результатами перевірок протипожежного стану, та є обов’язковими до виконання. На багатьох підприємствах строк виконання вимог припису закінчується вже 1 березня цього року.

4883

Відбулося чергове засідання Громадської ради при ДРС

 

26 січня 2016 року за участю Голови Державній регуляторній службі України Ксенії Ляпіної відбулося чергове засідання Громадської ради при ДРС.  Серед присутніх: члени Громадської ради при ДРС, фахівці та керівництво служби, представники громадськості та експерти.