Monthly Archives: Июнь 2016

publishing

Відбулася зустріч з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою

Фахівці Федерації роботодавців гірників України у рамках заходу, організованому Спільним представницьким органом сторони роботодавців, зустрілися з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою В ході зустрічі відбувся відкритий діалог керівників організацій роботодавців з керівним складом Міністерства.

Обговорено актуальні питання соціально-трудових відносин  щодо укладання Генеральної угоди, зміни до законодавства про оплату праці, питання пов’язані з мобілізацією працівників, перспективи прийняття нового Трудового кодексу, тощо.

Значну частину зустрічі було присвячено  діяльності Державної служби України з питань праці.

dokumenty

Проблемні питання застосування в Україні принципу «мовчазної згоди»

14 червня у Державній регуляторній службі України відбувся круглий стіл присвячений питанню удосконалення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності за участю Голови ДРС та фахівців служби, представників об’єднань роботодавців, громадських організацій та підприємств.

Необхідність проведення заходу викликана відсутністю чіткого практичного механізму застосування принципу «мовчазної згоди» під час видачі документів дозвільного характеру.

вольногорс

Відбувся відкритий діалог соціальних партнерів

Фахівці Федерації роботодавців гірників України відвідали Вільногірський гірничо-металургійний комбінат ДП «Об’єднання гірничо-хімічна компанія», що входить до складу Федерації.

Мета візиту — знайомство та налагодження діалогу з первинними профспілковими об’єднаннями підприємства.

В формі відкритої розмови проведено низку нарад за участю керівництва та представників робітників комбінату, у ході якої піднято основні питання, що турбують соціальних партнерів.

скачанные файлы

Відбувся З’їзд Конфедерації роботодавців України

9  червня 2016 року у залі Національної академії наук був проведений VIII черговий З’їзд Конфедерації роботодавців України.

Федерація роботодавців гірників  України як членська організація Конфедерації взяла учать у З’їзді.