Monthly Archives: Сентябрь 2016

стратегия-по-тренду-604x270

Утворюється Національний комітет промислового розвитку України

26 вересня 2016 року в Міністерстві  економічного розвитку і торгівлі  відбулася нарада з розвитку промислового комплексу під головуванням Першого віце-прем’єр – міністра України — Міністра   економічного розвитку і торгівлі  С.І. Кубіва.

У нараді взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, керівники організацій роботодавців, галузевих асоціацій, провідних промислових компаній, наукових установ, профспілкових об’єднань, народні депутати.

market-research-techniques-small-business-1024x617

Саміт «Відновлювальні джерела енергії у видобуванні»

20-22 листопада у м. Торонто, Канада, відбудеться 4 – щорічний саміт на тему «Відновлювальні джерела енергії у видобуванні» (4  Annual Renewables for Mining Toronto Summit).

На саміті будуть представлені ключові гравці на ринку корисних копалин з Європи, Південної Африки, Австралії, Південної та Північної Америки.

unnamed

Міжнародна виставка гірничодобувної промисловості

 8 — 10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної та вугільної промисловості «MАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО – 2016».

Організатор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за сприяння Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

26547

Форум надрокористувачів України

12-14 жовтня 2016 року у Виставковому центрі «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» відбудеться Міжнародна виставка обладнання і технологій для видобутку та збагачення корисних копалин.

В межах виставкових заходів відбудеться Форум надрокористувачів України «Надра України: актуальні проблеми розвитку».