Monthly Archives: Октябрь 2016

1a

Проведено Форум надрокористувачів

12-14  жовтня у Києві проводиться Міжнародна виставка гірничодобувної промисловості, у рамках  якої відбувся перший Всеукраїнський форум надрокористувачів України «Надра України: актуальні проблеми розвитку».

Захід зібрав більше 240 учасників, представників гірничодобувних підприємств, виробників будматеріалів з усіх регіонів країни.

У присутніх було дуже багато запитань до Тимчасово виконуючого обов’язки Голови Державної служби геології та надр України Бояркіна Миколи Олексійович, який поінформував про практику отримання й продовження дії спецдозволів на надрокористування та досвід проведення аукціонів.

1423561258_ilo

Презентовано Проект МОП, спрямований на зміцнення системи Інспекції праці і механізмів соціального діалогу

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у заході, присвяченому офіційному відкриттю Проекту Міжнародної організації праці ,,Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу”, який реалізується в рамках Програми гідної праці МОП для України на 2016 – 2019 роки.

Участь у заході взяли заступник Міністра соціальної політики – керівник апарату Віктор Іванкевич, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, Директор групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн ЦСЄ Антоніо Граціозі, Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, перший заступник Голови СПО сторони роботодавців на національному рівні Олексій Мірошниченко, Голова СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий, представники об’єднань роботодавців та профспілок.

СТРАТЕГІЯ

Утворено Національний комітет з промислового розвитку України

11 жовтня 2016 року уряд утворив Національний комітет з промислового розвитку України.

Основними завданнями Комітету є створення умов для трансформації сировинної структури вітчизняної промисловості у високотехнологічну індустріальну модель, а також нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю, конкурентоспроможних на зовнішніх ринках. Серед пріоритетів також створення нових робочих місць та забезпечення сталого промислового розвитку країни шляхом вдосконалення організаційно-інституційної системи управління.

468470_2012022131

Внесено зміни до Правил пожежної безпеки

Зроблено фінальний крок у питанні скасування положень Правил пожежної безпеки, що зобов’язували суб’ єктів господарювання встановлювати автономні системи пожежогасіння в електрощитових та групових електрощитках. Тепер бізнесу не доведеться витрачати мільярди гривень від цих безглуздих новацій.