Monthly Archives: Декабрь 2016

otkritki2012_63

З Новим Роком!

Шановні Колеги! Колектив Федерації роботодавців гірників України поздоровляє всіх з наступаючим Новим роком.

Новий рік – час нових надій, успіхів і перемог. Яким буде наступний рік, залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, бажаємо всім віри в себе і свої сили, великих звершень і сподівань.

Прийміть сердечні побажання здоров’я, благополуччя, щастя і процвітання, миру та любові! Гарного настрою та веселих новорічних свят! З Новим Роком!

dokumenty

Проект порядку, опрацьований Держпраці, не відповідає законодавству

Громадська Рада при Державній регуляторній службі України звернулася до ДРС з проханням повернути проект постанови Кабінету Міністрів України, опрацьований Держпраці «Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення», на доопрацювання.

За результатами розгляду проекту Порядку представники бізнесу дійшли висновків, що він створює величезні корупційні ризики та додатковий тиск на бізнес.

blog2005

Відбулось обговорення проекту змін до порядку видачі дозволів

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь в узгоджувальній нараді щодо проекту змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року №1107, опрацьованого Державною службою України з питань праці.

Федерацією в установленому законодавством порядку було підготовлено та надіслано до Держпраці, Державної регуляторної служби та інших зацікавлених органів виконавчої влади зауваження та пропозиції до оприлюдненого проекту змін.

korrupciya

Об’ явлено конкурс карикатури, присвячений боротьбі з корупцією у сфері охорони праці

Проводиться Перший Всеукраїнський конкурс карикатури, присвячений боротьбі з корупцією. Враховуючи актуальність проблеми, темою заходу визначено питання боротьби з корупцією у сфері охорони праці, промислової безпеки під назвою «Небезпечно: працює корупція!»