Monthly Archives: Май 2017

ContentImageHandler

Нацбанк послабив адміністративні обмеження на валютному ринку

 Національний банк України прийняв рішення про деякі послаблення адміністративних обмежень на валютному ринку. Всі ці рішення дуже важливі для поліпшення інвестиційного клімату в Україні і Федерація роботодавців України неодноразово порушувала їх перед Президентом України та керівництвом НБУ.

Отже, Нацбанк:

1. Скасував тимчасову норму, згідно якої скорочувався максимальний строк для розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів до 120 днів. Відтепер максимальний строк розрахунків становитиме 180 днів, як це визначили відповіднім законом.

IMG_2190_001_433x433

І знову про діяльність Держгеонадр

На черговому засіданні Громадської ради при Державній регуляторній службі розглянуто питання щодо дозвільної діяльності Державної служби геології та надр України, запропоноване для обговорення Федерацією роботодавців гірників України.

Виконавчий директор Федерації, Перевозник Ірина у своєму виступі проінформувала членів громадської ради, що Держгеонадра на своєму офіційному веб-сайті систематично оприлюднює власні накази, в яких з посиланням на пропозиції Комісії з питань надрокористування зупиняється дія спеціальних дозволів на користування надрами. Тільки у поточному році Держгеонадрами видано 7 наказів, відповідно до яких зупинена діяльність понад 120 надрокористувачів, які здійснюють роботи з експлуатації та геологічного вивчення родовищ корисних копалин.