Monthly Archives: Июль 2017

666

Чергові наміри удосконалити законодавство про надрокористування

Фахівці Федерації роботодавців гірників України взяли участь у першому засіданні нещодавно утвореного при Федерації роботодавців України Комітету з питань надрокористування, що відбулося  27 липня 2017 року.

У засіданні також брали участь представники галузевих об’єднань роботодавців, профільних бізнес-асоціацій, добувних підприємств. На заході були присутні заступник Міністра екології та природних ресурсів Віктор Вакараш, Перший заступник Голови Держгеонадр Микола Фощій. Обговорювали актуальне для галузі питання – удосконалення законодавства про надра.

images гірник

Федерація роботодавців гірників України вітає працівників та керівників підприємств з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Гірничодобувна та металургійна галузі становлять основу промислової могутності нашої держави та вже багато років здійснюють величезний внесок у зростання економічного потенціалу нашої держави та у наукові досягнення світового рівня.

У відповідальний для нашої країни час економічних перетворень праця гірників та металургів  надзвичайно важлива для всього суспільства та заслуговує найвищої поваги.

Бажаємо Вам добра, щастя, оптимізму, успіхів у роботі, міцного здоров’я, родинного затишку та світлого майбутнього.

Разом з Вами ми в змозі зробити нашу державу сильною, могутньою та шанованою в усьому світі.